Bereiding
1 Verwarm de oven voor (elektrisch: 200°C / hetelucht: 175°C / gas: stand 3). Verhit een grillpan. Snijd de aubergine in dunne plakken en wrijf de plakken in met 1 el olijfolie. Gril een ruitpatroon op beide kanten van de plakken en bestrooi ze met zout en peper.
2 Leg de plakken spek op een met bakpapier beklede bakplaat. Bak het spek in ca. 10 minuten knapperig in de oven. Leg de plakken aubergine de laatste ca. 5 minuten bij het spek in de oven. Was de lamsoor in ruim koud water en laat hem goed uitlekken.
3 Verhit de boter in een ruime pan en stoof er de lamsoor zeer kort in. Breng op smaak met peper. Verdeel de lamsoor en de aubergineplakken over borden. Snijd de mozzarella in kleine stukjes en verdeel de stukjes samen met het spek over de borden. Druppel er 1 el olijfolie overheen.