Leven als een god in Frankrijk, wie wil dat nou niet? Iedere ochtend beginnen met knapperig stokbrood met roomboter en dan de hele dag mijmeren over wat je gaat eten. Van een perfecte eclair bij de koffie tot een coq au vin blanc als diner. Aan het einde van de dag draai jij tevreden aan je snor en verheug je je op een nieuwe dag in la France.

Dat is nog lang niet alles: we zetten noten in de hoofdrol in zoete én hartige gerechten, kip is deze maand ‘het meest veelzijdigste stukje vlees’, we genieten van bramen, pompoen en meer lekkers uit het seizoen, leren alles over varkensvlees en de bereiding daarvan en veel, veel meer Krijg jij ook al trek? Maak dan nu alvast de overheerlijke kip met venkel en sinaasappel.

> Naar het recept voor kip met venkel en sinaasappel

Wil jij altijd als eerste de nieuwste foodies op de mat hebben zonder dat je naar de winkel hoeft én flink besparen op de winkelprijs? Bekijk dan nu onze voordelige abonnementsactie.

cover fd2010