Abonneren
Foodies kerst
De unieke editie van 2025
Cover van
pindakaas smoothie

Pindakaas-bosvruchtensmoothie

  • Eenvoudig

  • 5 minuten bereidingstijd5 min. bereidingstijd

Sanne: “Ben je net als ik niet zo gek op bananen? Vervang ze in smoothies door peren op siroop uit blik of rijpe mango.”

Lees verder onder de advertentie

Aantal personen
2

Ingrediënten

Lees verder na de advertentie

Sanne: “Ben je net als ik niet zo gek op bananen? Vervang ze in smoothies door peren op siroop uit blik of rijpe mango.”

Bereiding

  1. Doe alle ingrediënten in een blender en pureer helemaal glad. Bewaar de smoothie eventueel in een fles tot gebruik. Gekoeld is de smoothie 2 dagen houdbaar. Schud de fles goed voor gebruik.

Per portie: 306 kcal | 36 g koolhydraten | 7 g eiwit | 14 g vet

© Olive Magazine / Immediate Media Receptuur: Lulu Grimes Foto’s: Polly Webster Styling: Lauren Miller Foodstyling: Libby Silbermann

Wat vind jij van dit recept?

0 / 5.0 (0 stemmen)
Cover voor

Inspiratie in je mailbox

Wist je dat we wekelijks een nieuwsbrief versturen met de lekkerste recepten, handige kooktips en speciale aanbiedingen? Schrijf je nu in!