Abonneren
Foodies 03/2026
Geuren & Kleuren
cover geuren kleuren
rosé kombucha punch

Rosé kombucha punch

  • Eenvoudig

  • 10 minuten bereidingstijd10 min. bereidingstijd

  • ca. 2 uur wachttijdca. 2 u. wachttijd

Een lichte en frisse dorstlesser voor een luie middag aan het zwembad. Met of zonder alcohol is deze rosé kombucha punch een lekkere bijvuller.

Lees verder onder de advertentie

Aantal personen: 12

Ingrediënten

Lees verder na de advertentie

Een lichte en frisse dorstlesser voor een luie middag aan het zwembad. Met of zonder alcohol is deze rosé kombucha punch een lekkere bijvuller.

Bereiding

  1. Was de grapefruits goed en snijd ze in schijfjes. Meng in een grote punchbowl de rosé, de kombucha en het fruit. Zet afgedekt ca. 2 uur in de koelkast zodat de smaken goed intrekken. Serveer de punch met lekker veel ijsblokjes.

Foto's: Willem van Santen  Receptuur: Lotte Corneth  Styling: Femke van Waveren  Foodstyling: Sjoerd Kleijn

Wat vind jij van dit recept?

0 / 5.0 (0 stemmen)
Cover voor

Inspiratie in je mailbox

Wist je dat we wekelijks een nieuwsbrief versturen met de lekkerste recepten, handige kooktips en speciale aanbiedingen? Schrijf je nu in!