
Yoghurt-regenboogijsjes
Gemiddeld
35 minuten bereidingstijd35 min. bereidingstijd
Maak deze zomer je eigen yoghurt ijsjes in de kleuren van de regenboog! Je hebt er vast al stiekem van geproefd, want voor de fruityoghurt de diepvries ingaat is hij ook al lekker. Houd je iets over, eet het dan met vers fruit.
Lees verder onder de advertentie
Bereiding
Maak de aardbeien, de blauwe bessen en de frambozen schoon. Pureer de fruitsoorten apart van elkaar fijn. Roer de yoghurt en de honing goed door elkaar.

Verdeel de honingyoghurt over 4 kommen. Roer de bessenpuree door de eerste kom honingyoghurt, de frambozenpuree door de tweede kom en de aardbeienpuree door de derde kom.

Vul de ijsvormpjes voor 1 kwart met het bessenmengsel en laat ca. 30 minuten bevriezen in de vriezer. Vul voor nog een kwart met het frambozenmengsel en laat weer 30 minuten bevriezen.

Vul nu voor een kwart met het aardbeienmengsel en laat weer 30 minuten bevriezen. Maak af met pure honingyoghurt en steek een ijsstokje in de ijsjes. Zet minimaal 3 uur in de diepvries.











