Abonneren
Foodies kerst
De unieke editie van 2025
Cover van
toetjes chocolademousse

Chocolademousse met kaneel

  • Gemiddeld

  • 25 minuten bereidingstijd25 min. bereidingstijd

  • ca. 1 uur wachttijdca. 1 u. wachttijd

Lees verder onder de advertentie

Aantal personen: 4

Ingrediënten

Bereiding

  1. Hak de witte en de pure chocolade fijn en smelt ze elk met 1 el slagroom apart van elkaar au bain-marie. Splits de eieren. Roer 2 eidooiers door de witte chocolade en 2 eidooiers en het kaneelpoeder door de pure chocolade.

  2. Klop de eiwitten met een snufj e zout in een vetvrije kom stijf en voeg al kloppend de poedersuiker toe. Spatel de helft van het eiwitschuim door de pure chocolade en de andere helft door de witte chocolade.

  3. Vul 4 bakjes voor de helft met wittechocolademousse en vul aan met de purechocolademousse. Laat de mousse circa 1 uur opstijven in de koelkast.

Foto’s: foodies

Wat vind jij van dit recept?

5 / 5.0 (3 stemmen)
Cover voor

Inspiratie in je mailbox

Wist je dat we wekelijks een nieuwsbrief versturen met de lekkerste recepten, handige kooktips en speciale aanbiedingen? Schrijf je nu in!