
Geroosterde citrus-honinghalloumi met aardappeltjes en venkel
Eenvoudig
ca. 1 uur bereidingstijdca. 1 u. bereidingstijd
Lees verder onder de advertentie
Bereiding
Verwarm de oven voor (elektrisch: 200⁰C / hetelucht: 180⁰C). Open de verpakkingen van de halloumi en vang het vocht op in een kom. Snijd de halloumi kruislings ca. 1 cm diep in en leg hem in het midden van een bakplaat. Schik de aardappels, de venkel en de tomaten eromheen.
Bestrooi de halloumi met de citroen- en sinaasappelschil. Besprenkel de aardappels met de helft van het citroensap. Leg de plakjes citroen tussen de ingrediënten op de bakplaat. Besprenkel de aardappels met het apart gehouden vocht van de halloumi. Besprenkel alles met de olijfolie, de oregano, zout en peper. Dek de bakplaat af met aluminiumfolie en rooster ca. 20 minuten in de oven.
Neem uit de oven en verwijder de folie. Draai de aardappels om, besprenkel de halloumi met de honing en zet nog 15-20 minuten in de oven, tot alles goudbruin is.