Lees verder onder de advertentie
Taco’s met gamba’s
Eenvoudig
20 minuten bereidingstijd20 min. bereidingstijd
Lees verder onder de advertentie
Dit jaar delen we elke maand in Foodies een mooi visrecept van Fleur de Visscher, eigenaar van restaurant The Seafood Bar in Amsterdam. Ditmaal: taco’s met gamba’s en chipotle-mayo.
Bereiding
Meng voor de chipotle-mayonaise de ingrediënten in een kommetje en breng op smaak met zout en peper. Meng voor de guacamole de ingrediënten in een kommetje en breng ook op smaak met zout en peper.
Meng de gamba’s met de Mexicaanse kruidenmix. Verhit de olijfolie in een koekenpan of wok op middelhoog vuur. Bak er de gamba’s ca. 6 minuten in tot ze roze kleuren.
Doe wat blaadjes sla in de taco’s en verdeel de gamba’s, de mango, de tomaten, de avocado en de jalapeño’s eroverheen. Maak af met een beetje guacamole, crème fraîche en chipotle-mayonaise. Serveer de limoenpartjes erbij, om over de taco’s uit te knijpen.
Lees verder onder de advertentie