
Tostada’s met BBQ-pulled-chicken, sweet chipotle en zure room
Eenvoudig
ca. 1 uur en 15 minuten bereidingstijdca. 1 u. en 15 min. bereidingstijd
ca. 2 uur wachttijdca. 2 u. wachttijd
Knapperige tostada’s, kruidige pulled chicken en frisse toppings: deze combinatie wil je proberen! Perfect voor een Mexicaanse avond waarbij je eens wat anders wil proberen dan een tortilla of taco.
Lees verder onder de advertentie
Bereiding
Bestrooi de kip met de barbecuekruiden en laat ca. 2 uur afgedekt intrekken in de koelkast. Verwarm de oven voor (elektrisch: 200°C / hetelucht: 180°C).
Vet een braadslee in met wat olie en leg de kip erin. Rooster de kip in ca. 30 minuten goudbruin in de oven; hij hoeft nog niet helemaal gaar te zijn.
Meng de barbecuesaus met de sweet chipotle, de suiker en het limoensap. Bestrijk de kip met het barbecuesausmengsel. Verdeel de boter in klontjes erover en dek de schaal af met aluminiumfolie.
Verlaag de oventemperatuur (elektrisch: 180°C / hetelucht: 160°C) en zet de kip nog ca. 30 minuten in de oven, tot hij gaar is. Trek de kip in de braadslee met twee vorken uit elkaar.
Snijd de rode ui in partjes en meng ze met het sap van 1⁄2 limoen en wat zout. Laat ca. 10 minuten staan.
Snijd de ijsbergsla fijn. Meng de kip met de maiskorrels. Verdeel de ijsbergsla, de kip, de zure room en de rode ui over de tostada’s en serveer direct.
Lees verder na de advertentie
Lees verder na de advertentie







