
Foodies deelt uit! Van Sinterklaas tot kerst geven we elke dag een mooie prijs weg. Doe mee met onze winacties en misschien ben jij binnenkort een van de gelukkigen met een mooie prijs in handen. Vandaag geven wij, in samenwerking, 5x Oma’s bakboek ter waarde van € 21,99 weg.
Lees verder na de advertentie
Je kent ze misschien wel: de kookboeken Oma’s soep en Oma’s stamp- & stoofpotjes van de stichting Oma’s soep. Beide prachtige boeken boordevol recepten met een verhaal. En nu geven we, samen met uitgeverij Becht, vijfmaal het nieuwste exemplaar ‘Oma’s bakboek‘ weg. Dat wil je met deze kerst toch zeker winnen? Doe mee!
Oma’s bakboek van Stichting Oma’s Soep
Iedere oma heeft wel een zoete traktatie die nooit op de koffietafel ontbreekt. In ‘Oma’s bakboek‘ leer je zelf al het lekkers te maken dat oma je bij de koffie voorschotelt. Denk aan een heerlijke plak kruidkoek, Moskovisch gebak of een stuk versgebakken appeltaart (met slagroom!).
Dit bakboek bevat 50 recepten van de leukste oma’s en opa’s, waarmee je de heerlijkste cakes, taarten, koekjes en andere zoete traktaties bakt. Uiteraard precies volgens oma’s recept! Het kookboek is verder doorvlochten met mooie verhalen, portretten en grappige anekdotes.

Lees verder na de advertentie
Zo maak je kans
Om kans te maken op ‘Oma’s bakboek‘ t.w.v. € 21,99, hoef je alleen maar het onderstaande formulier in te vullen. Daarna is het duimen en afwachten tot we in de eerste week van 2025 de vijf winnaars bekend maken!
(winactie gesloten)
Op deze winactie zijn onze voorwaarden van toepassing.
Elke dag kans maken op een heerlijke prijs? Dat kan! Morgen om 08:00 uur komt er weer een nieuwe winactie online. Ga er dus lekker voor zitten met een kopje koffie of thee en maak een bezoek aan Foodies onderdeel van jouw ochtendroutine.

Tip

Met de compacte WMF KITCHENminis® eierkoker bereid je eenvoudig één of twee eieren precies zoals jij ze lekker vindt. Met de code FOODIES15 krijg je nu 15% korting op het assortiment.
Onze tips

Lekker eten na een drukke werkdag? Deze sauzen besparen je een hoop tijd

Welke wijn past bij je kerstdiner? Zo kun je voorproeven zonder de fles te openen (winactie!)

Appel in je avondeten? Dit vega weekmenu zit vol verrassende combinaties

Lekker eten zonder dure boodschappen? Dit weekmenu helpt je op weg

WINACTIE GESLOTEN: Prachtige gietijzeren pannen van ALDI

WINACTIE GESLOTEN: Jamie Olivers nieuwste kookboek met 120 snelle recepten

Dit is de Beste Kookclub van Nederland 2026: bekijk de hoogtepunten

Daar is-ie dan: Het grote kerstnummer van Foodies (dit kun je verwachten)

Julie van den Berg
Altijd in voor een feestje – vooral als er eten én wijn is. Maakt van elk ontbijt een toetje en kan de avond ervoor al niet wachten om het op te eten. Dol op het organiseren van etentjes voor familie en vrienden. Haat koriander.

