
Een zelfgemaakte pizza is wat ons betreft nóg lekkerder dan eentje van de afhaal. Bovendien is het ook gewoon hartstikke leuk om te doen! Met deze pizzaoven van de Action tover je je keuken in no time om tot een mini-pizzeria en maak je er je eigen pizzafeestje van.
Lees verder na de advertentie
Of je er nu van geniet met het hele gezin, tijdens de borrel of gewoon op de bank: er gaat niets boven de smaak van een zelfgemaakte pizza. Met deze elektrische pizzaoven van de Action wordt dat nu nóg makkelijker. De oven houdt een constante temperatuur aan en heeft een professionele pizzasteen, zodat je steeds weer de perfecte pizza op tafel zet. Het enige wat jij hoeft te doen, is een kant-en-klare bodem in huis halen – of natuurlijk je eigen pizzadeeg maken – en je favoriete toppings kiezen. Ideaal!
De elektrische pizzaoven heeft maar liefst 6 standaardinstellingen, waarmee je verschillende soorten pizza kunt maken. Denk hierbij aan een New York-, pan- en diepvriespizza, maar ook speciale functies voor een met een dunne bodem – met én zonder hoge rand (Napolitaans) – en een voor je zelfgemaakte pizzabodem met aanpasbare instellingen. De vierkante pizzasteen is ontworpen voor pizza’s tot 30cm en met een temperatuur van 180 °C tot maximaal 400 °C.



Het laatste culi-nieuws van deze week:

Ferrero lanceert plantaardige Nutella
Vanaf vandaag is er in Nederland een plantaardig alternatief verkrijgbaar van de wereldberoemde hazelnootpasta van Ferrero. Met deze introductie van Nutella® Plant-Based zet het merk een nieuwe stap in haar geschiedenis: al meer dan 60 jaar zorgt Nutella® voor onvergetelijke momenten met familie en vrienden – en vanaf nu óók plantaardig.

Wil je hebben: wijnscheurkalender voor 2026
Hoeveel wijn wordt er wereldwijd gemaakt per jaar? Hoe koel je snel een fles wijn? Hoeveel flessen maakt een grote wijnproducent? En wist je dat er ook goeie wijn in Engeland en China wordt gemaakt? Op al deze vragen geeft wijnkenner Sjoerd Kist je op elke dag van 2026 antwoord met zijn wijnscheurkalender. Superleuk voor in je eigen keuken of om als cadeau te geven tijdens de feestdagen!

Chiquita viert 9 jaar inzet voor borstkankerbewustzijn
Sinds 2017 ondersteunt Chiquita de strijd tegen borstkanker. Elk jaar in oktober kleurt Miss Chiquita’s blauwe sticker roze en verandert haar herkenbare pose in een oproep om preventieve stappen te nemen, zoals regelmatige medische controles. Ook afgelopen maand heeft het merk zich weer ingezet door middel van verschillende acties en laat de campagne zien hoe kleine stappen kunnen leiden tot een blijvend verschil en delen ze onder meer deze gezonde recepten met bananen.
Tip!

Ontvang tijdelijk tot 43% korting op een Foodies abonnement
Onze tips

Van koude dagen tot lentezon: 7 vegetarische gerechten die passen bij elk weertype

De baktip van Ramon Brugman die elke thuisbakker moet kennen

Dit chocolademerk lanceert wéér een nieuwe smaak (en die wil je echt proeven)

Minder vlees eten? Dit vegetarische weekmenu zit vol verrassende gerechten

Moccamaster lanceert nieuwe knalkleur en je scoort ’m nu met korting

Koken met kruiden en specerijen: dit smaakvolle weekmenu wil je meteen proberen

Pasta, pides en zonnige salades: zo kook je elke dag alsof je op vakantie bent

Pasta, pasta en nog meer pasta: Foodies Italië is nu verkrijgbaar

Julie van den Berg
Altijd in voor een feestje – vooral als er eten én wijn is. Maakt van elk ontbijt een toetje en kan de avond ervoor al niet wachten om het op te eten. Houdt van het organiseren van etentjes voor familie en vrienden. Haat koriander.



