Abonneren
Foodies 02/2026
Een nummer vol bakgeluk
cover van foodies februari
Vegan sushi bowls

Vegan sushi bowls

  • Eenvoudig

  • 50 minuten bereidingstijd50 min. bereidingstijd

Deze vegan sushi bowls kun je ook van tevoren maken. Leuk om mee te nemen als lunch!

Lees verder onder de advertentie

Aantal personen: 2

Ingrediënten

Lees verder na de advertentie

Deze vegan sushi bowls kun je ook van tevoren maken. Leuk om mee te nemen als lunch!

Bereiding

  1. Kook de rijst volgens de aanwijzingen op de verpakking. Meng intussen de komkommer met een snuf zout en laat ca. 10 minuten uitlekken in een vergiet. Klop de azijn met de siroop door
    elkaar. Knijp overtollig vocht uit de komkommer en meng de komkommer met de helft van het azijnmengsel in een kom. Laat trekken.

  2. Druppel de rest van het azijnmengsel over de rijst, bestrooi met 1 el sesamzaad en meng door elkaar. Dek af en zet ca. 5 minuten apart.

  3. Schep de rijst in 2 kommen en verdeel er de komkommer, de edamame, de avocado, de gember en de nori over. Meng de mayonaise met de sriracha. Druppel de saus over de bowls en bestrooi met wat extra sesamzaad.

Per portie: 522 kcal | 67 g koolhydraten | 12 g eiwit | 21 g vet

© Olive Magazine / Immediate Media Receptuur: Nadine Brown Foto’s: Robert Billington Styling: Rachel Vere Foodstyling: Amy Kinnear

Wat vind jij van dit recept?

0 / 5.0 (0 stemmen)
Cover voor

Inspiratie in je mailbox

Wist je dat we wekelijks een nieuwsbrief versturen met de lekkerste recepten, handige kooktips en speciale aanbiedingen? Schrijf je nu in!