Abonneren
Foodies 10/2026
Cover van
Terras met wit-geel gestreepte luifel en geel en zwarte tafels

Sevilla in Utrecht

In samenwerking met Foods and Wines from Spain
KikiKiki van den Eijnde

Sevilla brengt de authentieke smaak en sfeer van Spanje naar het hart van Utrecht, aan de Korte Jansstraat, met uitzicht op de Domtoren. Bij Sevilla draait alles om samen genieten: ontspannen tafelen, authentieke Spaanse gerechten, uitstekende wijnen en oprechte gastvrijheid.

Lees verder na de advertentie

Op de kaart staan uitsluitend typisch Spaanse specialiteiten en wijnen, waaronder de huisgemaakte sangria. Als enige tapasbar in Utrecht beschikt Sevilla over een officiële ICEX-certificering van de Spaanse overheid.

Spaanse keukenbrigade

Chef-kok Pol uit Barcelona en zijn Spaanse keukenbrigade bereiden dagelijks verse gerechten. Laat je bijvoorbeeld verrassen met het Menu del Jefe, waarin de chef-kok zijn favoriete gerechten serveert. Of je nu langskomt voor een uitgebreide lunch, een gezellige borrel of een compleet diner, bij Sevilla waan je je even helemaal in Spanje.

Extra tip: iedere maandag serveren ze een bord paella voor slechts € 12,50. Dat klinkt goed, of niet?

Praktische informatie:
Sevilla Utrecht
Korte Jansstraat 5  
3512 GM Utrecht 

Banner Foods and Wines from Spain

Schrijf je in voor de nieuwsbrief van Foodies Travel en ontvang de beste hotspots en tips in je mail!

Ontvang de leukste tips, restaurants, verhalen en speciale aanbiedingen.

Reistip

Ga met Bas op culinaire reis door Zuid-Korea
Ga met Bas op culinaire reis door Zuid-Korea

Proef Zuid-Korea samen met Bas van Foodies! Ontdek de smaken, gerechten en verhalen achter de Koreaanse keuken tijdens een bijzondere culinaire reis van Busan via Jeonju naar Seoul.

Kiki van den Eijnde

Bas Erkens bij The Butcher of Paris

De beste tips en inspiratie in je mail:

De beste tips en inspiratie in je mail:

Ontvang de leukste tips, restaurants, verhalen en speciale aanbiedingen.