
Pasen met Klaasen
Lees verder na de advertentie
Samen met onze favoriete bakker staken we onze handen in het deeg voor spannende paasbroden met verrassende smaken. Het enthousiasme van Edwin gecombineerd met zijn stap-voor-stap tips maken dat jij alle ogen aan de paastafel doet stralen. Proberen? #bakmedanalsjekan, aldus Edwin.
Seizoenkampioen: asperges
Het is niet alleen maar Pasen dat de klok slaat in ons aprilnummer. Natuurlijk konden we ook niet aan ons favoriete seizoenproduct voorbij: asperges. De eerste van het jaar smaken altijd het lekkerst, dus pak lekker uit. Met gefrituurde asperges op toast of geroosterde asperges met tempeh-bacon.
En verder
Tip!

Elke maand nieuwe recepten en inspiratie met seizoensproducten ontvangen?
Neem een abonnement op Foodies Magazine al vanaf 17,50
Bakken we ons een slag in de rondte met paastaarten, geven we je grote gerechten om te delen waar je de lente mee kunt vieren, krijgen we een kijkje in de keuken van schrijver Ronald Giphart, trekken we een fles witte wijn open voor bij onze kaasborrelhappen, maken onze foodies friends je blij met ei, kozen we de beste gerechten uit het nieuwe meesterwerk van Nigel Slater en veel, veel meer.
Heb je foodies Pasen nog niet in huis? Hij ligt bij jouw supermarkt in de schappen. Wil je liever niet de deur uit? Bestel dit heerlijke nummer vol smakelijke inspiratie dan via onze webshop. Je betaalt nu geen verzendkosten, dus bemachtig jouw foodies snel!
Onze tips

Foodies gaat aan de bak voor Pasen… en jij kunt meedoen!

Welke bijzondere paaseitjes zijn écht lekker? Wij deden de test

Waarom een Britse brunch precies is wat je nu nodig hebt

Dit is de reden dat iedereen deze maand massaal gaat brunchen

Met deze geur in huis is Pasen compleet

Gratis chocoladereep scoren? Zo doe je dat!

Dit maakt Italiaans eten onweerstaanbaar

Karamel en chocolade: wie houdt daar nou níét van?
Sanne
Zweert al tien jaar bij hetzelfde recept voor worteltaart met roomkaasglazuur. Iemand die een banaan eet, is spontaan een beetje minder sympathiek. Voert haar zuurdesem precies genoeg om ermee te kunnen bakken. Zet altijd vast een pan op het vuur voor het recept helemaal gelezen is. Was hoofdredacteur tot 2022.