
De allerkleurrijkste keuken ter wereld is zonder twijfel de Mexicaanse. Van de goedgevulde burrito’s van de cover tot tacos de papa en gerechten en verhalen uit Mexico-Stad: deze Foodies staat er vol mee!
Lees verder na de advertentie
In de zomer draait alles om kleur, en dat is goed te zien in de Foodies van deze maand. Zo gaan aan de slag met éxtra veel recepten uit de kleurrijke Mexicaanse keuken en nog veel, veel meer.
Foodies Koken met kleur
- Geniet van zelfgemaakt ijs
- Ga aan de slag met de Mexicaanse keuken
- Kook zomerse recepten van Lenna Omrani

Foodies Koken met kleur
Zo geniet je van zelfgemaakt ijs zónder ijsmachine, maak je gerechten die buiten in de zomerzon het lekkerst smaken, leer je alles over All Things Butter-chef Thomas Straker, kook je zomerse recepten uit Lenna Omrani’s nieuwste boek, ga je voor recepten met éxtra veel groenten, geniet je van de beste ingrediënten die de zomer te bieden heeft en meer.



Tip!

Shop een losse editie van Foodies Magazine al vanaf 6,50
All Things Butter
Van een TikTok-sensatie tot een eigen restaurant in het Londense Notting Hill – Thomas Straker weet wat de mensen willen. Yvonne en Willem bezochten zijn restaurant voor een exclusief interview en kwamen terug met boter én recepten.
Foodies Koken met kleur
€ 7.99- Geniet van zelfgemaakt ijs
- Ga aan de slag met de Mexicaanse keuken
- Kook zomerse recepten van Lenna Omrani

Wil jij altijd als eerste de nieuwste Foodies op de mat hebben zonder naar buiten te gaan én flink besparen op de winkelprijs? Bekijk dan nu onze voordelige abonnementen.
Liever een losse uitgave bemachtigen? Dat kan natuurlijk ook. Klik hier voor de nieuwste Foodies!
Onze tips

11x Mexicaanse recepten voor een echte fiesta bij jou thuis

Met deze verkoelende drankjes kom je de hete dagen moeiteloos door

Foodies boekenclub: kookboek “Comida Mexicana”

Dit zijn dé heetste Mexicaanse pepers en zo gebruik je ze in de keuken

GEWONNEN: 3x ongefilterde olijfolie van Atrevido

Foodies kerstgelukjes: win deze geweldige prijzen in december

De virale Ninja SLUSHi scoor je nu belachelijk goedkoop

Zo geef je de klassieke tarte tatin een verrassende twist

Marieke Slettenhaar
Redacteur
Eet het liefst hartig en zoet door elkaar. Heeft geen bezwaar tegen eten in bed zolang het poffertjes zijn. Gruwelt van gekookte eieren maar bestelt altijd een avocadotoast met gepocheerd eitje. Geen smaakcombinatie is haar te gek.



