
Het nieuws in culiland stopt nooit. Van nieuwe producten in de supermarkt tot culinaire hotspots. Elke week zetten wij alles wat hip, hot & happening is op een rijtje. Pak er lekker een kopje koffie of thee bij en laat ons je bijpraten. Psst.. dit insect zorgt voor de juiste portie proteïne.
Lees verder na de advertentie
Iedere zondag de lekkerste recepten in je mail?
Dit insect zorgt voor een goede portie proteïne
Krekels, hét ingrediënt van de toekomst? Broer en zus Michiel en Anneleen Van Meervenne geloven van wel. Met het bedrijf KRIKET maken ze mueslirepen, proteïnebars en granola van krekelpoeder. Dit zit bomvol eiwitten, vitaminen en een uitzonderlijk lage klimaatimpact. Na succes in België zijn de producten nu ook in Nederland verkrijgbaar bij de Holland & Barett en Bever. Durf jij het aan?

Tip

Maak nu thuis de perfecte espresso zoals een echte barista! Met de code FOODIES15 krijg je nu 15% korting.

36.000 handtekeningen voor behoud Aziatische koks
De Actiegroep Aziatische Horeca heeft op 10 juni 2025 met succes de petitie: “Geen kok, Geen wok – Geen smaak, Geen zaak” aangeboden aan de Vaste Kamercommissie Sociale Zaken. De petitie, ondertekend door 36.121 collega’s, ondernemers, gasten, leveranciers en lokale overheden, eisen een noodoplossing voor 2.300 Aziatische specialiteitenkoks die per 1 januari 2026 hun verblijfsrecht verliezen. Heb jij je stem al uitgebracht?
Domino’s presenteert nieuwe BBQ-pizza’s
Het is weer die tijd van het jaar: de hawaïhemden, slippers en zonnebrillen mogen samen met jouw oude vertrouwde grill weer uit de kast gehaald worden. Daarom heeft Domino’s vanaf nu de nieuwe BBQ-range met een nieuw aanbod aan kip, gegrilde pizza toppings en een nieuwe, frisse shake met limoen om ervoor te zorgen dat het je deze zomer aan niets ontbreekt.

Iedere zondag de lekkerste recepten ontvangen?
Onze tips

Zo organiseer jij voortaan de lekkerste borrelavonden

Italiaanse kazen: de 14 bekendste soorten op een rij

Deze twee nieuwe chocoladerepen liggen nu bij Albert Heijn (met maar liefst 92% cacao)

Drukke week voor de boeg? Dit weekmenu maakt het avondeten makkelijker

Geen vlees, wél elke dag iets anders: dit verrassende vega weekmenu wil je maken

Dit zijn de meest gezochte recepten van september

Daar is-ie dan: Het grote kerstnummer van Foodies (dit kun je verwachten)

Chocolade maken voor de feestdagen met een meesterpatissier? Zo krijg je zijn masterclass cadeau

Julie van den Berg
Altijd in voor een feestje – vooral als er eten én wijn is. Maakt van elk ontbijt een toetje en kan de avond ervoor al niet wachten om het op te eten. Dol op het organiseren van etentjes voor familie en vrienden. Haat koriander.

