
Het is zover, het langverwachte nieuwe kookboek van The Naked Chef ‘Simply Jamie’ is uit! Om dat te vieren is het van 30 september tot en met 6 oktober Jamie Oliver-week bij Foodies Magazine. Elke dag delen we exclusieve content, van nieuwe recepten tot aan een waanzinnige winactie!
Lees verder na de advertentie
Jamie Oliver-week bij Foodies Magazine
Jamie Oliver is één van onze favoriete chefs, zijn nieuwste kookboek Simply Jamie komt bijna uit in Nederland en daarom organiseren we een Jamie Oliver-week bij Foodies!
Iedere zondag de laatste foodtrends en lekkerste recepten ontvangen?
Simply Jamie
Met zijn nieuwste boek helpt hij je om elke dag van de week een heerlijke maaltijd op tafel te zetten. Ook als je weinig tijd en geen inspiratie hebt óf als je koken al gauw ingewikkeld vindt helpt de Britse chef je op weg. In het heerlijke boek deelt hij 130 heerlijke recepten, doordeweekse gerechten en snelle 20-minuten maaltijden, maar ook weekendtraktaties, traybake toppers en perfecte toetjes. Zo laat hij zien dat overheerlijk koken voor iedereen haalbaar is.

Lees verder na de advertentie
Recepten, winactie en meer…
Wat kun je aankomende week verwachten? Héél véél Jamie Oliver-content. Van de eerste recepten uit zijn nieuwe boek tot aan onze persoonlijke favorieten. Als klap op de vuurpijl sluiten we deze week af met een hele toffe winactie. Spoiler alert: de winnaar gaat naar het Verenigd Koninkrijk!
Tip

Van matcha proeven in de theeregio Suruga tot aan yuzu plukken in de bergen van Kochi én natuurlijk de beste izakaya’s in Tokio, Osaka en Kyoto – deze reis is perfect voor echte foodies.
Check vanaf maandag 30 september dus elke dag foodiesmagazine.nl en mis niets!
Lees verder na de advertentie
Het nieuwste kookboek van Jamie Oliver cadeau
Kun je niet wachten? Als je nú een abonnement afsluit op Foodies Magazine, ontvang je het nieuwe kookboek van Jamie Oliver cadeau!
Onze tips

Asperges en rabarber: dit weekmenu met seizoensingrediënten wil je niet missen

Vergeet spritz en seltzer: dit worden de drankjes van de zomer

Vegetarisch weekmenu: deze 7 gerechten vallen bij iedereen in de smaak

500 miljoen kilo aardappelen dreigen verloren te gaan: deze recepten helpen je ze te redden

Je keuken plasticvrij maken? Met deze slimme swaps wordt het verrassend simpel

Typhur Dome 2 Airfryer als product van de maand: dit is waarom

Big Green Egg verrast voor het eerst in 50 jaar met een nieuwe kleur

Pizza, pasta, feta en fondue: deze extra dikke Foodies is één groot feest voor kaasliefhebbers

Marieke Slettenhaar
Redacteur
Eet het liefst hartig en zoet door elkaar. Heeft geen bezwaar tegen eten in bed zolang het poffertjes zijn. Gruwelt van gekookte eieren maar bestelt altijd een avocadotoast met gepocheerd eitje. Geen smaakcombinatie is haar te gek.




