
Het nieuws in culiland stopt nooit. Van nieuwe producten in de supermarkt tot culinaire hotspots. Elke week zetten wij alles wat hip, hot & happening is op een rijtje. Pak er lekker een kopje koffie of thee bij en laat ons je bijpraten.
Lees verder na de advertentie
Wekelijks de laatste foodtrends en de lekkerste recepten ontvangen?
Rukmini-week
Ben jij net als wij ook groot fan van Rukmini Iyer? Let dan goed op! Vanaf volgende week, maandag 10 juni, is het Rukmini-week bij Foodies! De hele week staat in het teken van de lekkerste recepten uit haar kookboeken, een Q&A over haar nieuwste boek én een toffe winactie. Houd onze website en socials in de gaten en wees er als eerste bij!
Foto: ©Jurriaan Huting


24H Chefs kookmarathon groot succes!
Misschien heb je het meegekregen: op zondag 26 mei vond de 24H Chefs: kookmarathon plaats, waarbij allerlei Nederlandse topchefs non-stop kookten om geld in te zamelen voor het Princes Máximacentrum. En met succes, op deze dag werd namelijk € 195.000 opgehaald! Organisator en bedenker Tjitze van der Dam: “Het blijven voor mij de meest bijzondere 24 uur van het jaar. Het is fantastisch om iedereen weer bij elkaar te brengen en als één grote familie een vuist te maken voor de allerkleinsten.”
Tip!

Neem een abonnement op Foodies Magazine al vanaf 17,50
Nieuw: innocent kids smoothies
Gezonde tussendoortjes voor de kids? Die zijn niet altijd makkelijk te vinden. Nu daarom nieuw in het koelschap: innocent kids smoothies. 100% fruit, in een knoeiproef en superhandige slurpverpakking. Zet je koelkast er vol mee, en neem ze overal mee naartoe als tussendoortje. De nieuwe smoothies zijn er in twee smaken: sinaasappel, mango & ananas én aardbeien, frambozen & appels. Vanaf nu te koop bij de meeste grote supermarkten.

Onze tips

Trending op TikTok: dit vinden wij echt van de Ninja Slushi

Foodies Spanje staat vol tapas en toetjes: scoor ’m nu met korting

Zelf flatbread maken was nog nooit zo makkelijk

Aardbeienijs getest: dit huismerk is het allerlekkerst

Deze snack met matcha mag je niet missen!

Dit zijn de meest gezochte recepten van juni

Kijktip: seizoen 4 van The Bear is nu te zien!

Wát?! Dit insect zorgt voor de perfecte portie proteïne
Anne Mebelder
Redacteur
Kan niet zonder koffie. Eet elke dag chocola. Lepelt in no time een pot pindakaas leeg. Is dol op croissants (ongeacht het tijdstip), moules frites en al het andere uit de Franse keuken. Ontbijt met taart. Loopt hard om meer te kunnen eten, of was het andersom?