
GEWONNEN Foodies kerstcadeautjes: Multiline 7 koekenpan met pincet van Demeyere
Foodies deelt uit! Van Sinterklaas tot kerst geven we elke dag een mooie prijs weg. Doe mee met onze winacties en misschien ben jij binnenkort een van de gelukkigen met een mooie prijs in handen. Vandaag geven wij, in samenwerking, een koekenpan met pincet van Demeyere ter waarde van € 139,- weg.
Lees verder na de advertentie
Op zoek naar een lichte koekenpan voor de feestdagen? De Multiline 7 koekenpan van Demeyere is een solide roestvrijstalen pan, die de perfecte combinatie biedt tussen hoogwaardige kwaliteit en optimaal gebruiksgemak. Met deze pan, en bijbehorende pincet, ga jij als volleerde chef aan de slag in de keuken.
Multiline 7 koekenpan met pincet van Demeyere
De Multiline koekenpannen zijn de ideale pannen voor iedereen die graag met kwaliteitsmateriaal werkt. De bodem van 3 mm van 7-PlyMaterial® zorgt voor een zeer goede warmtegeleiding en maakt bakken op een lage stand van het vuur mogelijk. In combinatie met de pincet kun jij perfect je gebakken producten zowel in de pan als op het bord gemakkelijk vastgrijpen en met precisie te werk gaan.
Ben je klaar met bakken en is het tijd voor de afwas? Geen probleem! Door het nieuwe ontwerp kan zowel de pan als het pincet voortaan veilig in de vaatwasmachine, zonder de aluminiumlaag aan te tasten. Zo is de afwas binnen een handomdraai gedaan. Wel zo lekker na het kerstdiner!

Lees verder na de advertentie
Zo maak je kans
Om kans te maken op de koekenpan met pincet van Demeyere ter waarde van € 139,-, hoef je alleen maar het onderstaande formulier in te vullen. Daarna is het duimen en afwachten tot we in de eerste week van 2025 de winnaar bekend maken!
(winactie gesloten)
Op deze winactie zijn onze voorwaarden van toepassing.
Elke dag kans maken op een heerlijke prijs? Dat kan! Morgen om 08:00 uur komt er weer een nieuwe winactie online. Ga er dus lekker voor zitten met een kopje koffie of thee en maak een bezoek aan Foodies onderdeel van jouw ochtendroutine.

Tip!

Shop een losse editie van Foodies Magazine al vanaf 6,50
Onze tips

Prijzen stijgen, maar deze supermarktproducten zijn nu juist goedkoper

Dit zijn de meest gezochte recepten van februari

Winterdip? Met deze kleurrijke gerechten voel je je meteen energieker

Wissel ’ns wat: dit weekmenu verrast zelfs de grootste vleesliefhebber

Het geheim achter de populairste gerechten ter wereld

Kombucha met chocolade? Dit is het drankje van je dromen!

Van winterkost naar lentekriebels: dit vegetarische weekmenu wil je nu maken

Op zoek naar meer pit? Dit weekmenu staat vol smaakmakers

Julie van den Berg
Altijd in voor een feestje – vooral als er eten én wijn is. Maakt van elk ontbijt een toetje en kan de avond ervoor al niet wachten om het op te eten. Houdt van het organiseren van etentjes voor familie en vrienden. Haat koriander.



