
Of je nou wel of niet de trotse eigenaar bent van een vaatwasser: zelfs na drie pogingen zitten er vaak nog vetvlekken of verkleuringen in je vershoudbakje. Super frustrerend, extra koken voor de dag erna zou je immers juist extra tijd op moeten leveren. En dat terwijl de oplossing heel simpel is.
Lees verder na de advertentie
Zo moet het wel
@Adikempler ontdekte een onwijs makkelijke truc om af te rekenen met die vervelende vlekken. “This hack has saved so many of my Tupperware friends. Try it!!,” schrijft ze bij haar video. Het enige wat je nodig hebt is je vieze bakje, afwasmiddel en…keukenpapier! Doe eerst wat afwasmiddel in het bakje en giet het vervolgens voor de helft vol met warm water. Scheur wat keukenpapier in stukken, doe het deksel erop en schud het bakje ongeveer een minuut lang flink heen en weer. Even omspoelen en schoon is je tupperwarebakje!
Wil je iedere week de handigste keukenhacks ontvangen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief:

Deze regio is je nieuwe favoriet voor een culinaire stedentrip
Aan de kust en op een plek waar je alles vindt. Van prachtige bossen en meren tot aan een bruisend stadscentrum, gevuld met de beste restaurants.
Bekijk de video van @adikempler hieronder:
@adikemplerThis hack has saved so many of my Tupperware friends. Try it!!!! ##fyp##cookingvideos##cookinghacks##lifehacks##hacks##stainremover##foryou##foryoupage♬ original sound – adikempler
Onze tips

Bizar goede deal: dubbele Ninja airfryer nu maar €99 bij Albert Heijn

Supermarkt-kruidnoten getest: goedkoop blijkt het best

Van spicy tot knettersuiker: deze kruidnoten gaan viraal, maar zijn ze ook lekker?

Stovember is begonnen: zo win jij de populaire LOV-pan van Tefal

Landelijke ontbijtweek is gestart: deze recepten wil je meteen proberen

WIN: 3x ongefilterde olijfolie van Atrevido

Foodies kerstgelukjes: win deze geweldige prijzen in december

XinZuo messen review: scherpe messen voor een scherpe prijs?

Roxanne
Vindt de supermarkt de vervelendste plek op aarde. Kan geen recept maken zonder er haar eigen draai aan te geven – wat vaak resulteert in een totaal ander gerecht. Vindt een curry altijd een goed idee en gaat zo vaak mogelijk naar Kroatië voor cevapcici. Was webredacteur van 2019 tot 2021.



