
In haar allereerste boek ZOETE ZOOI. deelt bakkoningin Eefje Friefhoff haar absolute succesrecepten en heerlijke, nieuwe creaties. Als bakenthousiasteling met een banketbakkersdiploma op zak deelt ze al haar huis-, tuin- en keukentrucs en zorgt ze ervoor dat je met meer zelfvertrouwen en plezier de keuken in gaat.
Lees verder na de advertentie
Win het kookboek ZOETE ZOOI. van Eefje Friedhoff
In het boek ZOETE ZOOI. van Eefje Friedhoff vind je uiteraard haar inmiddels beroemde boterkoek, de allerlekkerste MonChoutaart en natuurlijk haar signature karamel shortbread met pecannoten. Ook staat er een geweldig recept voor sticky toffeepudding in, die je met een bolletje ijs erbij ook perfect kunt serveren als dessert.
Kortom, wij zijn ontzettend fan van deze bakkoningin, en zijn dan ook ontzettend blij dat we maar liefst drie exemplaren van haar boek mogen weggeven!
Tip!

Shop een losse editie van Foodies Magazine al vanaf 6,50
Wekelijks de laatste foodtrends en de lekkerste recepten ontvangen?
Eefje Friedhoff
Meer dan tien jaar geleden begon Eefje Friedhoff uit Leiden met haar Instagramaccount @Eefsfood, ondertussen zijn haar recepten niet meer weg te denken. Niet alleen op Instagram deelt ze al haar heerlijke recepten, ook haar website staat er vol mee.
Benieuwd naar onze favoriete recepten uit het boek?
Win het boek ZOETE ZOOI.
Wil jij kans maken op het kookboek ZOETE ZOOI. van Eefje Friedhoff? Vul dan uiterlijk 20 oktober 2024 onderstaand formulier in om kans te maken.
Daarna is het duimen en afwachten, de winnaar krijgt persoonlijk bericht van ons per mail.
(winactie is gesloten)
Op deze winactie zijn onze voorwaarden van toepassing.
Onze tips

Bijzondere chocoladeletters getest: van Fristi tot spicy carbonara

Stovember is begonnen: zo win jij de populaire LOV-pan van Tefal

Vergeet chips en kaas: dit is de beste borrelbox van het moment

Dít zijn de 3 beste Black Friday-deals voor koffiezetapparaten

Bizar goede deal: dubbele Ninja airfryer nu maar €99 bij Albert Heijn

Supermarkt-kruidnoten getest: goedkoop blijkt het best

Van spicy tot knettersuiker: deze kruidnoten gaan viraal, maar zijn ze ook lekker?

Landelijke ontbijtweek is gestart: deze recepten wil je meteen proberen

Bas Erkens
Redacteur
Eet alles wat los en vast zit. Slaat nooit een maaltijd over. Vindt koude pasta en pizza hét beste ontbijt ter wereld. Kaas is volgens hem het mooiste product ooit. Dipt zijn chips in salsa, maar danst het ook.




