
Foodies deelt uit! Van Sinterklaas tot kerst geven we elke dag een mooie prijs weg. Doe mee met onze winacties en misschien ben jij binnenkort een van de gelukkigen met een mooie prijs in handen. Vandaag geven wij, in samenwerking, 3x een borrelset van Bowls and Dishes ter waarde van € 35,90 per stuk weg.
Lees verder na de advertentie
Serveer je borrelhapjes tijdens al jouw feesten en partijen met deze mooie borrelset van Bowls and Dishes. De set bestaat uit een ovalen serveerplank gemaakt van mooi donker walnoothout met daarbij een bord en vier schaaltjes. Ideaal om al je heerlijke en eigen gemaakte hapjes op te serveren.
Bowls and Dishes borrelset
Het aardewerk uit deze set komt uit de Mano-Espuma lijn. Het is met de hand gemaakt in Spanje en heeft een natuurlijke groene tint. Mooi meegenomen: deze set is zeker niet alleen voor borrelhapjes, want je zelfgemaakte bananenbrood of soesjes komen hierin ook goed tot hun recht! De verschillende schaaltjes, het bord en de borrelplank zijn een mooi geheel op tafel en zorgen ervoor dat al je hapjes prachtig geserveerd worden.
Deze borrelset is een prachtige aanvulling op jouw keukeninventaris en zal jouw georganiseerde diners en feesten nog leuker maken. Of je nu je zelfgemaakte hummus of crostini op serveert, het zal er sowieso feestelijk uitzien!

Zo maak je kans
Om kans te maken op een van de drie borrelsets van Bowls and Dishes t.w.v. € 35,90 per set, hoef je alleen maar het onderstaande formulier in te vullen. Daarna is het duimen en afwachten tot we in de eerste week van 2025 de drie winnaars bekend maken!
(winactie gesloten)
Op deze winactie zijn onze voorwaarden van toepassing.
Elke dag kans maken op een heerlijke prijs? Dat kan! Morgen om 08:00 uur komt er weer een nieuwe winactie online. Ga er dus lekker voor zitten met een kopje koffie of thee en maak een bezoek aan Foodies onderdeel van jouw ochtendroutine.


Aan de kust en op een plek waar je alles vindt. Van prachtige bossen en meren tot aan een bruisend stadscentrum, gevuld met de beste restaurants.
Onze tips

Bijzondere chocoladeletters getest: van Fristi tot spicy carbonara

Stovember is begonnen: zo win jij de populaire LOV-pan van Tefal

Vergeet chips en kaas: dit is de beste borrelbox van het moment

Dít zijn de 3 beste Black Friday-deals voor koffiezetapparaten

Bizar goede deal: dubbele Ninja airfryer nu maar €99 bij Albert Heijn

Supermarkt-kruidnoten getest: goedkoop blijkt het best

Van spicy tot knettersuiker: deze kruidnoten gaan viraal, maar zijn ze ook lekker?

Landelijke ontbijtweek is gestart: deze recepten wil je meteen proberen

Julie van den Berg
Altijd in voor een feestje – vooral als er eten én wijn is. Maakt van elk ontbijt een toetje en kan de avond ervoor al niet wachten om het op te eten. Houdt van het organiseren van etentjes voor familie en vrienden. Haat koriander.



