
Zo’n slecht begin van de dag, dat overkwam De Koffiejongens ook iets te vaak. Daarom hebben ze er nu iets op gevonden: een abonnement op koffiecups. Precies afgestemd op jouw behoefte en bij jou thuis bezorgd. Zo hoef jij je nooit meer druk te maken om jouw koffie in de ochtend!
Lees verder na de advertentie
Lekkere en eerlijke koffie
Of je nou kiest voor de straffe Ristretto, de soepele Lungo, of een van de drie andere smaken, je geniet altijd van de allerbeste, vers gebrande bonen. De koffie van De Koffiejongens is UTZ en/of Rainforest Alliance gecertificeerd. Zo weet je dat de boer een eerlijke prijs voor zijn koffie krijgt en dat de koffie met respect voor de natuur verbouwd is.
Tip!

Elke maand nieuwe recepten en inspiratie met seizoensproducten ontvangen?
Neem een abonnement op Foodies Magazine al vanaf 17,50
100% biologisch afbreekbare koffiecups
Over respect voor de natuur gesproken: alle cups van De Koffiejongens zijn 100% biologisch afbreekbaar. Na gebruik kun je de koffiecups bij het gft-afval gooien. Bij de afvalverwerking lossen de cups op. De koffie wordt samen met de bananenschillen en andere etensresten omgezet in super voedzame compost. Lekker bezig!
Ook proberen?
Op dekoffiejongens.nl probeer je nu 60 cups voor 13,95 euro. Niet alleen goed voor het milieu, ook goed voor je portemonnee dus.
Onze tips

Borreltijd: 5x de lekkerste hapjes met kaas

Wrap it up: heerlijke recepten voor wraps met gehakt

Halve avocado bewaren? Zo voorkom je dat hij bruin wordt

La dolce vita: 5x klassieke Italiaanse desserts

Minestronesoep: 7x de lekkerste recepten

Recepten van Ottolenghi: 7x onze favorieten

Valentijnsdag redden? Haal deze valentijnsproducten uit de supermarkt

Smaken van de liefde: maak indruk met dit valentijnsmenu
Yvonne Doorten
Hoofdredacteur
Wil graag vegetarisch eten, maar vindt bacon te onmisbaar in haar leven. Snijdt groentes stiekem het liefst met een aardappelschilmesje (lekker bot, lekker veilig). Eet elke dag mayonaise (alleen Zaanse!) en elke dag chips en combineert die twee ook graag. Sport overigens ook dapper.