Het nieuwe jaar is begonnen en daar hoort de nieuwe editie van Foodies natuurlijk bij. Gevuld met de mooiste verhalen, de beste tips & tricks én natuurlijk de lekkerste recepten. Ren snel naar de winkel of bestel Foodies Lekker snel aan tafel gemakkelijk online, voordat ‘ie uitverkocht is…
Foodies Lekker snel aan tafel
Het nieuwe jaar is aangebroken, en daarmee ook weer de dagelijkse drukte. Deze maand maken we het onszelf daarom lekker makkelijk en koken we heel veel recepten die binnen een halfuurtje op tafel staan. We koken snelle winterse recepten waarmee je de kou buiten de deur houdt, maken ontbijtjes om de ochtend goed mee te beginnen, bakken de allerlekkerste én vlugge zoete gebakjes en nog veel, veel meer.
Tip!
Neem een abonnement op Foodies Magazine al vanaf 17,50
Snel snel snel
Drukke dagen door je werk, kinderen en hobby’s? Met deze snelle recepten is er gelukkig wel elke avond tijd voor lekker eten. Wat dacht je van een groene shakshuka of een banoffeecrumble?
Verrast door Gdánsk
Helemaal in het noorden van Polen ligt de stad Gdánsk. Anne reisde erheen en ontdekte hoe culinair en historisch deze prachtige stad is. Ze deelt haar hotspots en trapt deze maand af met een gloednieuwe rubriek: Anne’s toetjeshoek!
En verder…
Koken we knusse gerechten voor twee, staan er veel recepten die makkelijk en toch indrukwekkend zijn op het menu, maken we maaltijden die de wintergriep op afstand houden en meer.
Wil jij altijd als eerste de nieuwste Foodies op de mat hebben zonder naar buiten te gaan én flink besparen op de winkelprijs? Bekijk dan nu onze voordelige abonnementen. Liever een losse uitgave bestellen? Dat kan natuurlijk ook. Bestel hier Foodies Lekker snel aan tafel!
Onze tips
Snelle vegetarische recepten: 8x lekkere ideeën
Een snelle borrelplank: 3x borrelhapjes
Snelle pasta: 11x recepten die binnen een half uur op tafel staan
Broccoli wokken: 5x snelle recepten
13x snelle salades die je binnen een kwartier op tafel zet
Dumplings, curry’s en meer: maak het met de nieuwe Foodies!
Starbucks introduceert deze nieuwe smaak
Nét geopend: een nieuwe blikviswinkel in Nederland
Marieke Slettenhaar
Redacteur
Eet het liefst hartig en zoet door elkaar. Heeft geen bezwaar tegen eten in bed zolang het poffertjes zijn. Gruwelt van gekookte eieren maar bestelt altijd een avocadotoast met gepocheerd eitje. Geen smaakcombinatie is haar te gek.