
Sanne

Yvonne
Normaal gesproken zat ik nu met mijn familie aan een gedekte tafel vol croissantjes, maar vandaag houd ik het bij m’n zelfgebakken pestobroodjes. Lekker bij het ontbijt, de lunch én de borrel!
Tip

Moderne, strakke ruimtebesparende keukenapparaten die passen in elke keuken!
WMF Kitchenminis, compact en optimale prestatie. Met de code FOODIES15 krijg je nu 15% korting op het assortiment.
Roxanne
Ik heb mijn appartement in Nijmegen enkele weken omgeruild voor mijn ouderlijk huis en het voelt als één grote herbeleving van mijn jeugd. Vandaag genoten we met zijn drieën van een lekkere paasbrunch. Het klapstuk? Dat is natuurlijk de konijnentaart van mijn moeder.

Martina
Ik heb spinaziequiche gebakken en we hebben heerlijk gepicknickt!

Wat er bij jou ook op het menu staat, we wensen je een fijne Pasen. Ga je iets maken uit foodies? Laat ons dan meegenieten door @foodiesmagazine te taggen op Facebook en op Instagram #iamfoodies te gebruiken. De lekkerste creaties verzamelen we binnenkort in een blog op onze website, dus tag ons naar hartenlust!
Liefs,
Martina, Roxanne, Sanne, Yvonne & Willem
Onze tips

15 heerlijke recepten met aubergine die je meteen wil maken

Gnocchi: 15+ Italiaanse recepten

Hutspot recepten: zo kun je het klassiek maken én met een twist

Pompoen uit de oven: 5x recepten

Geen vlees nodig: 5 BBQ-recepten die barsten van smaak

7x de lekkerste gevulde paprika recepten

Pruimentaart maken: 5 recepten met verse pruimen

20x Griekse gerechten: van tzatziki tot moussaka

Roxanne
Vindt de supermarkt de vervelendste plek op aarde. Kan geen recept maken zonder er haar eigen draai aan te geven – wat vaak resulteert in een totaal ander gerecht. Vindt een curry altijd een goed idee en gaat zo vaak mogelijk naar Kroatië voor cevapcici. Was webredacteur van 2019 tot 2021.



