
Bakfans opgelet: nog even en het nieuwe seizoen van Heel Holland Bakt gaat van start! Zet het alvast groot in je agenda, op zondag 27 oktober 2024 is de eerste aflevering te zien bij MAX op NPO 1.
Lees verder na de advertentie
Nieuw seizoen Heel Holland Bakt 2024
Heel Nederland kan vanaf zondag 27 oktober 2024 genieten van de bekendste bakwedstrijd van Nederland, want een nieuw seizoen van Heel Holland Bakt gaat eindelijk weer van start. Het is alweer het elfde seizoen van het succesvolle MAX-programma.
Het recept is onveranderd; tien kandidaten proberen juryleden Janny van der Heijden & RobĆØrt van Beckhoven Ć©n de kijker te imponeren met hun indrukwekkende bakcreaties. Presentator AndrĆ© van Duin is natuurlijk ook weer van de partij in het nieuwe seizoen van Heel Holland Bakt, natuurlijk om alles in goede banen te leiden.
Tip!

Shop een losse editie van Foodies Magazine al vanaf 6,50
Wil je ook iedere week de laatste foodtrends en de lekkerste recepten ontvangen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief:
De kandidaten van het nieuwe seizoen
Volgens juryleden Janny en RobĆØrt beloofd de nieuwe reeks Ć©Ć©n groot bakfeest te worden. Het twaalfde seizoen heeft veel verrassingen en diverse klassiekers in petto. “Op dit moment zitten we middenin de opnames van het nieuwe seizoen. Het belooft veel goeds; spannende thema’s, bijzondere smaken en prachtige creaties”, aldus Janny van der Heijden en RobĆØrt van Beckhoven.
Welke amateurbakkers de strijd met elkaar aangaan, is nog niet bekend… De nieuwe Heel Holland Bakt-kandidaten worden binnenkort bekend gemaakt.
Nieuw seizoen Heel Holland Bakt 2024: zet het in de agenda
Blok na zondag 27 oktober maar alvast een aantal zondagen vrij, het programma is wekelijks te zien bij MAX op NPO 1 om 20.25. Fans die klaar zijn voor meer, zitten ook dit jaar goed met Doorbakken. Deze online-serie is na elke uitzending te zien op NPO Start.


Foto’s: Elvin Boer/MAX
Onze tips

Column van Zeinab: alles over het bakken van cakes

Foodies boekenclub: “Koekjesbijbel” van Rutger Bakt

11x de lekkerste appeltaart recepten om te bakken

Column van Zeinab: basisbenodigdheden en ingrediƫnten om te bakken

Het beste van 10 jaar Heel Holland Bakt

Column van Zeinab: alles over taarten

Amerikaanse maten tijdens het bakken: van cups naar grammen

Column van Zeinab: alles over vullingen en crĆØmes
Marieke Slettenhaar
Redacteur
Eet het liefst hartig en zoet door elkaar. Heeft geen bezwaar tegen eten in bed zolang het poffertjes zijn. Gruwelt van gekookte eieren maar bestelt altijd een avocadotoast met gepocheerd eitje. Geen smaakcombinatie is haar te gek.