
1. Yoghurt-straciatellacake met sinaasappel
De zachte structuur maakt dat deze cake een aangename traktatie is op menig verjaardag. Duurt dat nog even? Het maken van dit lekkers is al een feestje op zich.

2. Engelse zomerstapeltaart
Tip

Perfect geroosterd brood, precies zoals jij het lekker vindt
Met 7 bruiningsniveaus toast de WMF KITCHENminis® Broodrooster XXL jouw brood precies zoals jij het lekker vindt. Gebruik FOODIES15 voor 15% korting op het assortiment.
Stapelen maar! Deze eyecatcher vormt een combinatie van een kan met Pimm’s in de zon, een aantal luie zonnestoelen, Wimbledon en een schaaltje Eton mess. Dit is bakken met yoghurt op zijn best.

3. Dragonyoghurt en frambozen in filodeeg
De schaaltjes mag je in de kast laten als je dit dessert serveert. Voor deze smaaksensatie maak je zelf bakjes van filodeeg.

4. Gruyèremadeleines met lavendel
Deze bijzondere koekjes vormen het hartige antwoord op de normaal zo zoete madeleine. Leuk als je eens iets anders wil bakken met yoghurt dan de standaard cake.

5. Italiaanse appelcake
Mijn lievelingsrecept mag natuurlijk niet in dit lijstje voor bakken met yoghurt ontbreken! Als ik terugdenk aan mijn reis naar Napels, heb ik direct heimwee naar deze cake. Wij sliepen ook nog eens naast de ontbijtzaal, waardoor de geuren van kaneel en suiker ons wekte. Deze luchtige appelcake van eigenaresse Ida kregen we op zaterdag en zondag. Hij was zó lekker, dat ik haar na thuiskomst appte of ik alsjeblieft het recept mocht en nu maak ik hem maar wat graag zelf!

Onze tips

Van brunch tot borrel: 3 Mexicaanse recepten vol pit

Kerstdesserts: 20x de allerlekkerste nagerechten

15x voorgerechten voor kerst: makkelijk, luxe én feestelijk

Gerechten om te delen: 12 recepten voor shared dining

Van chewy cookies tot romige puree: met boter maak je alles lekkerder

Kerstborrel: 20x feestelijke hapjes en handige tips

Kerstbuffet maken: tips en recepten voor grote groepen

Hoofdgerechten voor kerst: van vlees tot vis en vegetarisch

Roxanne
Vindt de supermarkt de vervelendste plek op aarde. Kan geen recept maken zonder er haar eigen draai aan te geven – wat vaak resulteert in een totaal ander gerecht. Vindt een curry altijd een goed idee en gaat zo vaak mogelijk naar Kroatië voor cevapcici. Was webredacteur van 2019 tot 2021.

