
1. Nutellabagels
Zei iemand daar bagels én Nutella in één zin? Dit is het ultieme recept voor een geslaagde ochtend. Lekker met vers fruit!

2. Dutch baby met peer en kardemom
Tip

Droom jij van een culinaire reis naar Japan?
Van matcha proeven in de theeregio Suruga tot aan yuzu plukken in de bergen van Kochi én natuurlijk de beste izakaya’s in Tokio, Osaka en Kyoto – deze reis is perfect voor echte foodies.
Een Dutch baby is een heerlijke pannenkoek die je laat garen in de oven. Hierdoor wordt hij mega-luchtig. Samen met de peer en kardemom is dit smullen geblazen. Liever een vegan Dutch baby? Dan zit je goed met dit recept.

3. Fluffy pindakaaspancakes met kokos en banaan
Bak maar een flinke stapel, want het hele gezin zal smullen van deze fantastische fluffy pancakes.

4. Ontbijttaartjes met granolabodem, kwark en fruit
Ga je voor appel, blauwe bessen of sinaasappel? Met deze ontbijttaartjes kun je naar hartenlust variëren. Vul de granolabodempjes pas vlak voor het serveren zodat ze lekker krokant blijven.

5. Croissant-pudding met bramen
We werden overspoeld met DM’s en mails of we deze fantastische croissantpudding met bramen online wilden zetten. Heb je hem nog niet gemaakt? Dan is dit weekend hét perfecte moment.
Wil je iedere week de lekkerste recepten ontvangen? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief:

Onze tips

Waanzinnig menu voor Vaderdag

Bakken voor Vaderdag: 12x stoere en lekkere recepten

12x voetbalhapjes die tijdens de wedstrijd gegarandeerd scoren

15+ oranje snacks om van te smullen

13x makkelijke WK-snacks die klaar zijn voor de tweede helft begint

Geslaagd en klaar om te vieren? Deze hapjes maken je examenfeest onvergetelijk

De ultieme gids voor wijn bij eten: zo zit je altijd goed

Geen sokken of luchtje: dit is het cadeau waar je vader dit jaar echt iets aan heeft

Roxanne
Vindt de supermarkt de vervelendste plek op aarde. Kan geen recept maken zonder er haar eigen draai aan te geven – wat vaak resulteert in een totaal ander gerecht. Vindt een curry altijd een goed idee en gaat zo vaak mogelijk naar Kroatië voor cevapcici. Was webredacteur van 2019 tot 2021.



