
1. Supermalse whiskeyribbetjes
Ribbertjes om je vingers bij af te likken. Ten eerste omdat ze zo lekker zijn en ten tweede omdat je dit eigenlijk niet netjes moet willen eten.

2. Zoetzuur varkensvlees
Tip

Ontdek de pannen van WMF
De Function 4 pannen van WMF zijn innovatief, veelzijdig en geven je nog meer gemak in de keuken. Met de code FOODIES15 krijg je nu 15% korting.
Met halskarbonade maken we dit heerlijke zoetzure varkensvlees. Dit recept maak je steeds opnieuw!

3. In bokbier gestoofde varkenswangetjes met krieltjes
Haal je slowcooker uit de kast en maak dit heerlijke, langzaam gegaarde gerecht. Of nouja, maken: de slowcooker doet het werk, terwijl jij lekker op de bank serie ligt te kijken.

4. Romige venkelpasta met worst
Eenpanspasta’s zijn fantastisch. De rigatoni direct in de saus garen scheelt je niet alleen afwas, maar zorgt ervoor dat de pasta zich volzuigt met alle lekkere smaken. Tijd om aan de slag te gaan met varkensbraadworstjes!

5. Langzaam gegaarde pulled pork carnitas
Carnitas is een oorspronkelijk Mexicaans gerecht waarbij grote stukken varkensvlees zoals schouder of procureur langzaam worden gesmoord tot het vlees mals is en bij na uit elkaar valt. Het is eigenlijk de Mexicaanse versie van pulled pork, maar je eet het op een taco en met typische Mexicaanse smaakmakers zoals koriander en limoensap.
Meer leren over varkensvlees? Vanaf volgende week dinsdag ligt Foodies’ heerlijke Frankrijknummer in de winkel, waarin we je alles leren over verschillende stukken vlees en de bereiding ervan. Zet het alvast in je agenda en bemachtig deze editie als eerste!

Onze tips

Geen vlees nodig: 5 BBQ-recepten die barsten van smaak

7x de lekkerste gevulde paprika recepten

Pruimentaart maken: 5 recepten met verse pruimen

20x Griekse gerechten: van tzatziki tot moussaka

9x recepten met snijbiet: van eenvoudige bijgerechten tot hartige taart

Zelf baklava maken? Deze 8 recepten wil je proberen

11x recepten met ’nduja: van pasta tot pizza

13x recepten met feta: van salade tot plaattaart

Willem van Santen
Chef & fotograaf
Heeft geen grote bezwaren tegen ananas op pizza. Heeft wel grote bezwaren tegen kiwi en papaja. Als kok is hij klassiek Frans opgeleid, maar nu ontdekt hij al jaren recepten van over de hele wereld bij foodies magazine.



