
1. Gegrilde groene asperges met wortel-knoflookjus, dille en pijnboompitten
Lees verder na de advertentie
Groene asperges vind je het hele jaar door in de supermarkt en bij de groenteboer. Gegrild vinden wij ze het lekkerste. Zo ook in dit kleurrijke recept. En het koken met groentesap dan? Je gebruikt wortelsap als basis voor een heerlijke jus met knoflook, gember en sinaasappel.
Tip!

Elke maand nieuwe recepten en inspiratie met seizoensproducten ontvangen?
Neem een abonnement op Foodies Magazine al vanaf 17,50
2. Tomatenpilav met curry-aubergine
In dit recept speelt tomatensap een grote rol. Wederom koken met groentesap. Pilav is een gerecht uit het Midden-Oosten, vaak op basis van rijst. Je fruit de rijst in wat olie en gaart deze vervolgens met bouillon. Je raadt het al, pilav lijkt qua bereiding sterk op risotto. De aubergine met currypoeder is om je vingers bij af te likken!
3. Bieten-burgerbuns met pulled jackfruit
Broodjes met bietensap, dat had je vast niet verwacht. Dit zorgt niet alleen voor een kleurrijk gerecht, het smaakt ook nog eens heerlijk. De burgers maak je van pulled jackfruit waardoor je een gezonde en vegetarische maaltijd op tafel zet. De broodjes maak je zelf, daardoor heeft het recept iets meer tijd nodig. Wat ons betreft perfect voor in het weekend!
Meer maken met groentesap? Lees snel verder:
Proost! 3x een lekker verfrissende mocktail
Wil je iedere week de lekkerste recepten ontvangen? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief:
Onze tips

Iedereen vraagt om het recept: deze verjaardagshapjes zijn altijd een succes

Wat eet je bij kaasfondue? Dit zijn de lekkerste tips

Annes Toetjeshoek

Foodies’ aardappelarchief: recepten van dé chef die alles weet van aardappels

Deze courgette recepten wil je deze zomer proberen!

5 courgettesoep recepten + toppings waar je mee uitpakt

Lunchtijd! Zo kun je zelf quesadilla’s maken

Spiesjes van de BBQ: vlees, vis en vega
Bas Erkens
Redacteur
Eet alles wat los en vast zit. Slaat nooit een maaltijd over. Vindt koude pasta en pizza hét beste ontbijt ter wereld. Kaas is volgens hem het mooiste product ooit. Dipt zijn chips in salsa, maar danst het ook.