
Tomaten in alle soorten
De basis voor elke voorraadkast; de tomatenproducten van Mutti. Sinds 1899 maakt het familiebedrijf Mutti in Parma al tomaten in alle soorten in blik, zoals bijvoorbeeld tomatenpassata en tomatenpuree. De tomaten groeien onder de Italiaanse zon en worden binnen 24 uur verwerkt na de oogst, die zojuist weer is afgerond voor dit jaar. En dat proef je dan ook. De kwaliteit van deze tomatenproducten zorgt direct voor een rijke en smakelijke maaltijd! Gebruik de producten voor allerlei type stoofgerechten, ovenschotels of ook snelle doordeweekse maaltijden. Buon appetito!
Wil je ook iedere week de lekkerste recepten & tips ontvangen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief:
Tip

Ontdek de pannen van WMF
De Function 4 pannen van WMF zijn innovatief, veelzijdig en geven je nog meer gemak in de keuken. Met de code FOODIES15 krijg je nu 15% korting.

Pizza met tomaat, dille, feta en amandelen
Vier je eigen pizzaparty met dit heerlijke recept. De pizza beleggen we natuurlijk met tomaat, in dit geval de gepelde tomaten in blik van Mutti. Als topping gebruiken we verse dille, feta, olijven en amandelen. Smullen!
> naar het recept: pizza met tomaat, dille, feta en amandelen
Pompoengnocchi in tomatensaus met pecorino en pijnboompitten
Gnocchi is misschien wel onze favoriete pasta, en zeker als het gemaakt wordt zoals in dit recept. Naast de Mutti Polpa (fijne tomatenpulp) gebruiken we ook tomatenconcentraat voor nóg meer smaak.
> naar het recept: pompoengnocchi in tomatensaus met pecorino en pijnboompitten
Romige vissoep met aardappel en venkel
Voor deze vissoep gebruikten we verse zeebaars, maar uiteraard kun je ook andere vis gebruiken. Als basis kozen we voor passata, dit maakt de soep meteen al lekker romig.
> naar het recept: romige vissoep met aardappel en venkel
Lees ook:
Francesco Mutti: “De Italiaanse vlag bestaat uit de kleuren van tomaat, basilicum en mozzarella”
Getest: 16x pesto uit de supermarkt
Dit maak je met de restjes van je blik tomatenpuree
Onze tips

Het grote Italiaanse kaasdossier: dit wil je weten

Kerstdiner 2026: de leukste ideeën en inspiratie

12x witlof recepten: van ovenschotel tot salade

14x stamppot recepten: van klassiek tot verrassend

15x de lekkerste dips en smeersels voor bij de borrel

Borrelplank samenstellen in 4 stappen

Recepten met bonen: 15x makkelijk en lekker

10x bakken met walnoten

Bas Erkens
Redacteur
Eet alles wat los en vast zit. Slaat nooit een maaltijd over. Vindt koude pasta en pizza hét beste ontbijt ter wereld. Kaas is volgens hem het mooiste product ooit. Dipt zijn chips in salsa, maar danst het ook.




